27.6 C
Kyiv

Японські віцеміністри прибули до Києва для зміцнення співпраці

У ЦЕНТРІ ПОДІЙ

До столиці України прибули високопосадовці з Японії: віцеміністр економіки, торгівлі та промисловості Кенджі Ямада та віцеміністерка закордонних справ Аяно Куніміцу.

Про цей візит повідомило посольство Японії в Україні. Під час свого перебування в Києві японські чиновники вшанували пам'ять загиблих, поклавши квіти до Стіни пам’яті біля Свято-Михайлівського монастиря.

Японські представники в ході зустрічей у столиці підтвердять свою рішучу підтримку України. Як відомо, Японія вже виділила 14,658 мільйона доларів США для реалізації ініціативи НАТО «Перелік пріоритетних потреб України» (PURL), що передбачає фінансування необхідних оборонних витрат країни.

ПРО ВАЖЛИВЕ