21.5 C
Kyiv

Губернатор Запорізької області, призначений Росією, Євген Балицький, зробив нову заяву, в якій запевняє, що Запорізька атомна електростанція та прилеглі до неї території повністю захищені від можливих спроб українських військових переправитися через річку Дніпро. Про це він повідомив в інтерв’ю російським ЗМІ.

У ЦЕНТРІ ПОДІЙ

Балицький стверджує, що плани Збройних сил України на перетин Дніпра є нереалістичними. Він переконаний, що здійснити таку операцію буде складно, оскільки територія навколо атомної станції надійно охороняється. "Переправити легку піхоту через річку і висадити її на березі – це абсолютно неможливо", – зазначив він.

Крім того, губернатор вказав, що українське керівництво може вдатися до подібних дій лише з метою створення інформаційного приводу для своїх західних союзників. Він підкреслив, що на життя українських військових союзникам, таким як британці, американці та європейці, нібито байдуже, і вони готові відправляти їх у бій навіть на ненадійних засобах, таких як човни чи колоди.

Нагадаємо, що 20 червня мер Енергодара, призначений РФ, Максим Пухов, повідомив про зміни в тактиці українських військових під час атак на місто. Він зауважив, що якщо раніше безпілотники хаотично скидували боєприпаси на автомобілі, то тепер дрони FPV, за його словами, почали цілеспрямовано націлюватися на мікроавтобуси та невеликі вантажівки.

ПРО ВАЖЛИВЕ